Tek Tregu i Ri Elektrik, Shitet Super Apartament 2+1, i Investuar Totalisht!!! - 113m2

Furnished
210,000€

  • Rruga Ali Demi
  • 206
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK057356 - Tek Tregu i Ri Elektrik, ne rrugen Ali Demi, Shitet Super Apartament 2+1+2 i Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ose i treti nga toka te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe bruto 113m2 , me orientim Lindje. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem, bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi nga te cilat njera eshte matrimoniale me tualet te dedikuar dhe nje dhome per femije, dhe nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Apartamenti Ka Nje Vlere Investimi te larte dhe eshte i investuar deri ne Detaj Duke filluar Nga Parketi Ac5, Pllakat e zgjedhura ne firmat me prestigjoze, Hidrosanitaret nga markat me te mira, Mobilimi Unik, Vetrat Dopjo Xham Cilesore Etj.. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 113m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Ali Demi
Construction Year 2013
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Elevator Storehouse Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

212,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 132m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me as...

350€ / month
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori s...