Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetri Perfekte, Me 2 Veranda !! - 124m2

Furnished

230,000€

190,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 439

Property Description

REFIM092944 - Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente komercale supermarket, resorante, palestere etj. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te vitit 2012. Struktura e ketij lokali eshte perfekte me planimetri shume te rregullt ne forme kuadrat e ndare ne nje ambjent open space, 1 tualet dhe 2 veranda nga rruga dhe nga brenda kompleksit. Mundesi shume e mire investimi afatgjate ne nje biznes shume te kerkuar nga tregu. Prona disponon dokuemtacuin te plote e te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 124m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga 3 Deshmoret
Construction Year 2012
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Veranda Elevator Storehouse Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Astir, Prane Tirana Bank, Jepet Me Qira Ambient Open... - 80m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Joklin Persi

Ne Astir, Prane Tirana Bank, Jepet me Qira Ambient Open Space Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje vile dy kateshe...

220,000€
Tek Etc Center, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 44m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), Ne Zonen Me Te Preferuar Te Tiranes, Shitet Dyqan Me Çmim Okazion!!! Dyqani ka siperfaqe neto 44.3m²...

41,000€
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Biznesi Buze Rruge!! - 28m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, ne Rrugen Hamdi Cenojmeri, shume afer me Rrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 28 m2, ndodhet n...