Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! - 273m2

Unfurnished
410,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 175

Property Description

REFES525286 - Ne zonen e Astirit ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin e pare buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 273 m2 dhe organizohet si open space dhe nje ambjent zyre i vecuar bashk me nje tualet te dedikuar. Ambienti eshte i goxha i aksesueshem per shkak dhe te locationit perfekt ne zemer te astirir, ambjenti ka fasade xhami nga te dyja krahet e saj cka e ben shume te mire edhe per brandim te biznesit . Hapesira mund te shfrytezohet per shume tipologji biznesesh si klinika dentare ,laburatore te ndryshem dyqane te ndryshme, call center etj . Zona e Astirit vitet e fundi ka pasur nje zhvillim mjaft te mire ne infrastukture dhe nisur nga numri i larte i popullsise qe banon eshte nje zone me potenciale te larta ne zhvillimin e bizneseve te ndryshme sidomos ne fushen e sherbimeve. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 273m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Teodor Keko
Construction Year 2010
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...