Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! - 97m2

Furnished

237,000€

235,000€

  • Rruga Anton Lufi
  • 183
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637218 - Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-katesh dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne balkon, dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte nje nga pallatet ne cilesore te zones me sistem kapot dhe me punime shume cilesore. Apartamenti ka orientim lindje-perendim duke pasur drite dielli ne pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 97m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Anton Lufi
Construction Year 2018
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Invested Recently East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 106m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....