Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar !! - 100m2

Furnished

230,000€

220,000€

  • Rruga Prokop Mima
  • 566
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEK386922 - Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, gjithashtu eshte lehtesisht i aksesueshem nga unaza e madhe. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete njeri prej te cileve me dritare dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Prokop Mima
Construction Year 2009
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....