Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Mobiluar!!! - 108m2

Furnished

230,000€

225,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 209
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES527179 - Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto. Organizohet si me poshte: korridori, salloni ku kemi sebashku ambientin e gatimit ,tavolinen e ngrenies dhe ambjentin e ndenjes se bashku me daljen ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome femijesh dhe tualeti dites, te dyja tualetet jan me dritare. Ne apartament vlen per tu theksuar investimi i ngurte, instalimet elektrike, hidraulike , vetratat me xham dublex dhe gaz argon qe mundesojne izolim akustik dhe termik, sistemi i kondicionimit multisplit dhe parketi cilesor. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone elitare dhe siguron qetsi dhe ajer te paster. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 108m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Selita e Vjeter
Construction Year 2015
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

E RE
700€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik , Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...

E RE
260,000€
Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe sapo i investuar totalisht. Apa...