Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Shitet Ambient Komercial, Me Hapesir... - 63m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, tek qendra tregtare Olimpia, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin e pare te nje pallati te ri m...

120,000€
Cmim i diskutueshem

125,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartamenti 2+1, Me Orientim... - 102m2
Liqeni i Thate - Rruga Ullishtes

Tek Liqeni i Thate, tek rruga e Ullishtes, shitet Apartament 2+1, me punime cilesore. Apartamenti me siperfaqe totale 102 m2, ndodhet ne katin e dyte...

170,000€
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Hapesir... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallai 8-katesh te mireadministruar me...

169,000€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nd... - 90m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon banimi. Apartamenti ka organizim s...

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni Itrenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 , I... - 123m2
Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Stacioni I Trenit , Jepet Me Qira Apartament 2+1, I Mobiluar !!! Apartamenti me siperfaqe totale 123 m2, ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pal...

108,000€
Cmim i diskutueshem

113,500€

Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1 Ne Nder... - 108m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit, shitet apartament 2+1 ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karabina. Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbim...

82,000€
Cmim i diskutueshem

98,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Inves... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Shitet Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambjenti...

130,000€
Tek Shkolla Bashkuar, Shitet Apartament 2+1, Me Planime... - 97m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri te ndertuar ne vitin 2020, me ashensor dhe i mireadministrua...

195,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla "Deshmoret E Lirise", Shitet Apartament 2+1... - 117m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolla "Deshmoret e Lirise" ne rrugen "Margarita Tutulani", shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

225,000€
Cmim i diskutueshem

245,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2, Totalisht... - 112m2
Kopshti Botanik - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar!!! Ndodhet ne Zonen me te mire te Tiranes, vetem 5 minuta larg nga Liqeni Artifici...

102,000€
Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1, Me Plani... - 88m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Abedin Rexha

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe ka siperfaqe totale 88.45 m2 n...

145,000€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartament 2+1, Totalisht... - 80m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh ekzistues me sip...

127,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Misto Mame, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I... - 120m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne rrugen "Besim Alla" prane "Helios Gastomi", shitet super apartament 2+1 ne katin e 6 banim te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe to...

600€ / muaj
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qira Apartame... - 125m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, jepet me qira apartament 2+1+2, totalisht i mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 125 m2, ndodhet ne katin e tret...

107,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Me Pl... - 89m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 89.04 m2 nga ku 72.6m2 es...

1,200€ / muaj
Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1,... - 135m2
Long Hill Residence - Long Hill Residence

Tek Long Hill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Verande Dhe 2 Poste Parkimi Te Pershire Ne Cmim!! Apartamenti me siperfaqe totale 135 m2, nd...

183,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+... - 141m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Te zgjatimi i Kodres se Diellit 1, shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe bruto 141 m/2 dhe siperfaqe neto 120.5 m/2 ne katin e 3 te nje ndertimi te ri...

45,500€
Cmim i diskutueshem

47,500€

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartame... - 58m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,Prane QTU Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallat...

68,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament... - 74m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir ,TekBulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ka siperfaqe bruto 73.74m/2 dhe siperfaqe neto 64.64 m2 dhe or...

320,000€
Cmim i diskutueshem

350,000€

Ne Peze, Shitet Vile 2 Kateshe, E Shfrytezueshme Edhe P... - 800m2
Peze-Helmes - Peze e Vogel

Ne Periferi Te Tiranes, Shitet Vile Me Kopesht Te Mrekullueshem! Vila ndodhet ne zonen e Peze se Vogel vetem 15-20 minuta ne distance nga Tirana, zon...

275,000€
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Ambient Biznesi... - 83m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Amerikane, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 82 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin,...

600€ / muaj
Te Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 118m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Beniamin Kruta

Te Ish Fusha E Aviacionit, Kompleksi Turdiu , Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar !! Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri dhe cil...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Su... - 120m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni i Trenit, tek "Kompleksi Usluga", ne rrugen "Reshit Petrela", jepet me Qira Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete tekn...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.