Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

85,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bol... - 80m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

166,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesir... - 111m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne Nje Kompleks Te Ri Dhe Cilesor, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, Me Hapesira Te Bollshme Dhe Me Orientim Perfekt. Apartamenti n...

155,000€
Ne Kompleksin "Selvia Luxury Living" Shitet Apartament... - 100m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Ne kompleksin "Selvia Luxury Living",prane Qendres shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me strukture 4,6,8, 10 kate banim, 3 kate parkim nentokesor...

112,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 67m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri

Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese 7 kateshe te mireadminist...

71,400€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt!!! - 68m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me organizim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 58m2, ndodhet ne...

154,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1 Se Bashku Me... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2, ndodhet n...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 89m2
Ali Demi - Rruga Aleksander Marteli

Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me nje siperfaqe neto prej 88.81 m2, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7...

145,000€
Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Plani... - 125m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, Shitet Apartament 3+1+2 Tualete+Depo Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabina...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Ne Rrugen "Loni Ligori", Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambienti është i ndarë në...

175,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 121m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Avid, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje ndertes...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 121m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Bar Univers, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pal...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1, I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues...

204,000€
Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 2+1, Mundesi... - 102m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1, E Projektuar Edhe Per Ndarje Ne Nje Apartament 1+1 Dhe Nje Garsoniere!! Apartamenti me siperfaqe br...

220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...

1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,900€ / muaj

Ne Durres, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe Me Pamje Fantas... - 263m2
Durres - Rruga Martin Camaj

Ne Durres, Prane Unazes, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe Me Pamje Fantastike Te Qytetit!!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo, me oborr me siperfa...

380€ / muaj

400€ / muaj

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira A... - 72m2
Sauk - Rruga Xhebrahimi

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh...

295,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totali... - 174m2
Zogu i Zi - Rruga Hysni Gerbolli

Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh me ashensor, nderti...

154,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Ori... - 103m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Afer Pallatit Me Shigjeta, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesire Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallai 6 katesh te mireadmin...

365,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Investuar... - 276m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Investuar!!! Ndodhet buze rruges kryesore, poshte poliklinikes nr9, super ambient komercial ne katin -1....

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Metropol, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra... - 60m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Prane Qendres Metropol, Rruga Sami Frasheri, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me nje s...

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vil... - 125m2
Bulevardi i Ri - Rruga Gjon Mili

Tek Rruga Gjon Mili, Bulevardi i Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe,...

128,000€

140,000€

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Kom... - 128m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2, Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tirana” favorizon komunitetin e...

145,000€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartament 2+1, Totalisht... - 80m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh ekzistues me sip...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Inve... - 75m2
Harry Fultz - Rruga Asim Vokshi

Perballe Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh ekzistues. Apartamenti eshte...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. The Right Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me The Right Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.