Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

97,000€
Okazion Kleringu! Tek Falcon Rezidence Shitet Apartamen... - 84m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Okazion Kleringu! Tek Falcon Rezidence Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim ne nje godine bani...

2,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Qender - Rruga Mine Peza

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe to...

2,000€ / muaj
Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra Me Lok... - 219m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2007. Ka nj...

133,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion!... - 101m2
Ish Parku - Rruga Stavri Themeli

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto prej 101.2m², ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Per... - 104m2
Liqeni Artificial - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te nje prej godinave...

1,400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament... - 91m2
Liqeni Artificial - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga e Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor, sallon...

169,000€
Tek Ish-Profarma, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Komple... - 137m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma, Ne Kompleks Te Ri, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi te nje pallati 8 k...

110,000€

122,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 107m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, prane Bar Ryan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Shite...

72,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 53 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekz...

165,000€
Cmim i diskutueshem

170,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartamen... - 105m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te njeres prej objekteve te rez...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Inv... - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartmanenti ka siperfaqe totale 112m² dhe 100m² me certifikate. Apartamenti eshte i...

107,500€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 83m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 82.6 m2 dhe siperfaqe neto prej 7...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Nje M... - 140m2
Hamallaj - Rruga e bregdetit

Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lalzi, Shitet Super Apartament 3+1+2 Vetem 1 Minute Larg Detit!!! I ndodhur në bregun e Adriatikut...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+P... - 100m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Tek Rruga Joklin Persi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete teknik te nje pallat...

115,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi, Me Pamj... - 68m2
Saranda - Sarandë

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve, tek marina City Park, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim me siperfaqe bruto 67.9 m/2 p...

120,000€

125,000€

Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmi... - 83m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfa...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial Me... - 125m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, Prane Bulevardit Bajram Curri, Shitet Ambient Komercial Me Çmim Okazion!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te r...

79,900€

85,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 86m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne faze karabina. Apartamenti nd...

135,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 103.7 m2 dhe siperfaqe neto pre...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totali... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate, Tek Kompleksi Grek, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Mobiluar!!! Apartamenti me siperfaqe 55m², ndodhet ne katin e dyte t...

700€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Super... - 60m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Perballe Shkolles Lidhja e Prizrenit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Super Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te...

152,000€
Cmim i diskutueshem

157,000€

Prane Selites, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Inve... - 113m2
Selita - Rruga Pandeli Cale

Ne Selite,Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte Dhe Totalisht e Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 112.8 m2 dhe siperfaqe neto 104 m2...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 45m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshtit Zoologjik, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti me nje siperfaqe prej 45m2 ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 9 kates...

690€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 130m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 7 kateshe te mireadministruar me ashensor. A...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. The Right Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me The Right Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.