Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

95,000€
Okazion!! Tek Kompleksi Molla, Shitet Penthouse 2+1 Me... - 190m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, Tek "Kompleksi Molla", Shitet Penthouse Me Pamje Fantastike !! Apartamenti ka siperfaqe totale prej 190 m2 nga te cilat siperfaqe neto 1...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Te Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira... - 157m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Te Shallvaret, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 157 m2 ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2...

E RE
135,000€
Cmim i diskutueshem

152,000€

Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Duplex Me Pamje... - 126m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet dupleks i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Jug duke te ofrua...

89,000€
Ne Rrugen Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 105m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 105 m2 dhe neto 91 m2 ne katin e 4 te nje pallati te mireadminidtruar me ashensor, n...

99,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Investim Te Larte Dh... - 189m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 189 m2 (54 m2 verande + 135 m2 apartament) ne katin 1 banim te nje pallati 6 kates...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Blloku I Vilave Ne Selite, Jepet Me Qira Kati I Par... - 160m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Bedri Dedja

Tek Blloku i Vilave ne Selite, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 160 m2 dhe organizohet ne nje...

310,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Shitet Vile 2 Kateshe Me Papafingo !! - 345m2
Sauk - Rruga danish Jukniu

Ne Sauk, shume afer Akademise se Policise, shitet vile me dy kate + papafingo, me siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 345 m2. Vila...

1,500€ / muaj
Tek Air Albania, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 M... - 158m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne zonen me te preferuar te Tiranes tek Stadiumi "Air Albania" Prane Pasticeri Venezia jepet me Qira super apartament 3+1+2 tualete me pamje fantastik...

350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 79m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni i Thate ne rrugen e "Ullishtes" jepet me qira apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh te...

115,000€

120,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 !!! - 112m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Apartament 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

570,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

480€ / muaj
Tek Square 21, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 !! - 77m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kompleksi Square 21, jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 1...

52,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial Ideal Pe... - 29m2
Komuna e Parisit - Rruga Komuna e Parisit

Ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Komuna e Parisit prane Lulishtes shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti ndodhet ne kat...

63,000€
Tek News 24, Shitet Apartament 2+1+2 I Pa Banuar Me Par... - 115m2
Shkozë - Rruga Ali Shefqeti

Ne Shkoze prane "NEWS 24" ne rrugen "Ali Shefqeti" shitet apartament 2+1+2 tualete i pa banuar me pare. Apartamenti me siperfaqe 115.5 m2 ndodhet ne k...

450,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike... - 1000m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

OKAZION!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike + 1350 M2 Truall! Vilat ndodhen ne zonen e Farkes, prane liqenit, zone e cila karakterizohet n...

116,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bolls... - 137m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Perballe kompleksi Vizion shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 136.5 m2 ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me a...

159,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Qytet Studenti, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge... - 115m2
Qytet Studenti - Rruga Pjetër Budi

Ne hyrje te Qytet Studentit, ne rrugen Pjeter Budi, shitet ambient komercial buze rruges kryesore i cili ka funksionuar si Bar-Kafe. Ambjenti ndodhet...

E RE
155,000€

157,000€

Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 137m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar m...

700€ / muaj

800€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 160m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti str...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 Me... - 72m2
Restorant Durresi - Rruga Memo Meto

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe neto 64 m2 ne katin e pare te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2000. Apartamenti...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Prane Kompleksit Halili, Shitet Apartament 2+1 Ideal... - 101m2
Selvia - Rruga e Dibres

Prane Kompleksit Halili, shitet apartament 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen...

E RE
399,000€
Cmim i diskutueshem

420,000€

Prane Tegut, Shitet Super Vile Me Investim Dhe Lokacion... - 890m2
Mullet - Tirana–Elbasan Highway

Prane Tegut, Shitet Super Vile Me Investim Dhe Lokacion Perfekt!! Vile luksoze me cilesi te larte e lokalizuar ne Mullet, ne nje zone shume te qete, v...

650€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre E Investuar !! - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre me siperfaqe 125 m2 per profile te ndryshme biznesi. Zyra ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 104m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Ne Qender, mbrapa Piazes dhe Cirkut te Tiranes shitet apartament 2+1 me siperfaqe ne certifikate pronesie 69.84 m2, siperfaqe neto te shkelshme 94.6 m...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.