Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

300,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Garazhd... - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Apartament 3+1+2, ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti k...

115,000€
Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka, Shitet Apartament 2... - 121m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , Prane Restorant Qesaraka , Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !! Apartamenti me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim te...

370,000€
Cmim i diskutueshem

390,000€

Perball Kompleksit Delijorgji, Shitet Bar Kafe Me Bizne... - 70m2
Kompleksi Delijorgji - Bajram Curri Boulevard

Perball Kompleksit Delijorgji Shitet Bar Kafe Me Biznes Te Ngritur! Me kete investim ti ben dy blerje; pronen dhe biznesin e ngritur prej me shume s...

92,000€

99,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! - 139m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 2+1 I... - 62m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri i pajisur me as...

180,000€

200,000€

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 1+1 Super I Inv... - 67m2
Qender - Rruga Ded Gjo Luli

Ne Qender Te Tiranes, shitet apartament 1+1 super i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 6 katesh te mireadministruar me a...

59,000€

63,000€

Tek Brryli, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi brandi...

110,000€
Tek Rruga E Kavajes, Brenda Qendres Tregtare, Shitet Am... - 80m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek rruga e Kavajes, ne nje Qender Tregtare, shitet Ambient, ne katin e dyte te nje pallati te ri, me siperfaqe 80 m2 per cdo lloj biznesi. Fakti qe n...

1,100€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient... - 200m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani , jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensore dh...

210,000€
Prane Kopshtit Botanik, Shitet Apartament 3+1 Me Planim... - 150m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Prane Kopshtit Botanik ne zonen e Xhamise, shitet super apartament 3+1 me strukture shume te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje nder...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 109m2
Komuna e Parisit - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane Komunes Se Parisit Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati te ri te pajisur...

100,900€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Munde... - 84m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte, Me Mundesi Pagese Me Keste . Apartamenti ka siperfaqe totale 84.07 m2 nga ku...

264,900€
Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Re... - 155m2
Farke - Rruga Xhelal Molla

Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Rezidence Vilash Dhe Apartamentesh Me Pamje Nga Liqeni! Dupleksi ndodhet ne katin perdhe dhe ka s...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin "Magnet", Shitet Ambient... - 202m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Shitet Ambient Bar-Kafe Ne Gjendje Pune, Mundesi Shume E Mire Investimi. Ambienti ka nje siperfaqe totale 202.4...

810,000€

890,000€

Ne Rrugen E Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet... - 255m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet Super Apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat...

270,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Selvia, Shitet Super Duplex 3+2+2 Me Hapesira Te B... - 222m2
Selvia - Rruga Zenel Baboçi

Tek Selvia prane shkolles "Servete Maci" shitet super Duplex 3+2+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me verande. Duplexi me siperfaqe neto 172 m2 dh...

140,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 117m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 116.79 m2 nga ku 95.23m...

150,000€
Te Tregu Elektrik , Shitet Apartament 2+1 Super I Inves... - 108m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Ne fillim te Tregut Elektrik,ne rrugen Zonja Curre shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh pa...

400€ / muaj
Prane Uet Ne Porcelan, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne zone e Porcelanit, prane UET jepet me qira apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 10 m2 siperfaqe te perbashk...

151,000€
Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 126m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Skënder Shtylla

Tek "Riverside Residence", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Me Cmim Kleringu . Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07 m2 nga ku 102.2m...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investim... - 90m2
Don Bosko - Rruga Hasan Ceka

Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 700 Euro qera ne muaj.I gjithe ambjenti eshte i arr...

128,000€

140,000€

Mundesi Pagese Me Keste- Prane Sheshit Shqiponja Shitet... - 128m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2, Me Mundesi Pagese Me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tira...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kavajes , Shitet Apartament 1+1 Mundesi... - 73m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Prane Rruges Se Kavajes , Ne Rrugen "Him Kolli" , Shitet Apartament 1+1 Mundesi E Mire Investimi ! Apartamenti me siperfaqe totale 73 m2, ndodhet ne...

699,000€
Cmim i diskutueshem
Buze Unazes Se Re, Shitet Njesi Komerciale Ne Katin 0,... - 180m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne zonen e Astirit, ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin 0 buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 180 m2 d...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.