Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial Me Çmim Okazion!!! - 125m2

E pa mobiluar
230,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 89

Përshkrimi i pronës

REFSK056712 - Tek Pallati me Shigjeta, Prane Bulevardit Bajram Curri, Shitet Ambient Komercial Me Çmim Okazion!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Organizohet nga dy ambiente openspace si dhe nje tualet. Ambienti ka siperfaqe neto prej 125m². Perpara ambjentit ka dhe nje hapesire ne shfrytezim qe sherben si verande. Fakti qe ambienti eshte me fasade xhami dhe shume afer me Bulevardin krijon mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj, i cili mund te perdoret per aktivitete tregtare te ndryshme si per lokal, restorant, farmaci, klinika te ndryshme, laboratore te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Cmimi eshte okazion, pasi shitet pothuajse me cmim apartamenti. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Depo I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

240,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Open Space! - 98m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe...