Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! - 120m2

E mobiluar
180,000€

  • Rruga Gjergj Legisi
  • 387
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056548 - Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe Neto 120 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar me hapesire te bollshme, 3 dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon, dy tualete dhe nje depo. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka ju mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode si: Shkolla, Kopshte, Cerdhe, Supermarkete, Farmaci, Linjat Kryesore Urbane dhe parkim per banoret e zones. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Gjergj Legisi
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 131m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Bruto 131 m2 , Neto 124...

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje sipe...

165,800€

185,000€

Tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi I Ri Shitet Apartame... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne...