Afer Kryqezimit te 21 Dhjetorit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rruge!! - 80m2

E pa mobiluar
650,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 185

Përshkrimi i pronës

REFSK056148 - Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet Inxhinerise se Ndertimit dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen "Muhamet Gjollesha", buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 80 m2, nga te cilat 76 m2 eshte ne certifikaten e pronesise dhe 4 m2 eshte ne proces legalizimi. Ambienti eshte i organizuar ne nje siperfaqe openspace dhe nje tualet. Per shkak te lartesise qe ka dyqani, fasades se xhamit dhe vendodhjes perfekte buze rruge ku ka fluks te madh levizjesh si me makina dhe me kembe, e bejne kete ambient komercial te pershtatshem per shume biznese te ndryshme. Orientimi eshte Jug- Perendim. Momentalisht eshte i dhene me qira ne shumen 2,315 euro/muaj (bruto), cka e ben nje mundesi shume te mire dhe per investim. Kontakto tani Agjensine Imobiliare Realdeal Properties ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

317,500€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te... - 145m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te Bollshme!!! Ambjenti eshte openspace dhe aktualisht eshte lene me qira....

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe...