Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rruge!! - 149m2

E pa mobiluar
372,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 708

Përshkrimi i pronës

REFSK055833 - Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Ambient Komercial, ne katin e pare ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministruar. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 149 m2 dhe eshte i organizuar ne kater ambiente, tre ballkone dhe dy tualete. Ne ambient eshte instaluar sistemi chiller per ftohje dhe sistemi i kaldajes per ngrohje. Duhet theksuar qe ne ambjent egziston mundesia qe te nxirren dhe shkalle nga jashte, pervec hyrjes kryesore qe ka aktualisht. Zona ne te cilen ndodhet ambienti si dhe location buze rruge, e bene nje nder zonat me te preferuara per investim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ambienti ka dhe nje garazh te mbyllur prej 24 m2, i cili eshte me cmim extra prej 25.000 euro. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 149m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

2,450€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe brut...

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...