Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambient Biznesi !! - 400m2

E pa mobiluar
634,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 55

Përshkrimi i pronës

REFSK053894 - Ne Rrugen Hamdi Garunja, prane Pasta Madre shitet ambient komercial, ne katin zero dhe katin e pare te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Ambienti ka siperfaqe totale ne te dyja katet prej 396 m2. Kati zero ka siperfaqe prej 251 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambjent openspace, dy dhoma, dy tualete dhe nje depo. Kati i pare eshte me siperfaqe prej 145 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambjent openspace, nje zyre dhe nje tualet.. Te dy Ambientet kane lidhje me njeri-tjetrin me shkalle, por kane dhe hyrje me vete seicila. Te dyja ambjentet shiten edhe bashke, por edhe te ndare, seicili me vete, pasi dhe certifikatat e pronesise i kane me vete. Fakti qe ndodhet ne zone periferike dhe anes rruges te jep mundesi ta shrfytezosh si zyre Arkitekturore, Studio te ndryshme, Linje Prodhimi, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties ne nr. e tel +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 400m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

150,000€
Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane Big Market te nenkalimi i kodres se diellit. Ambienti eshte i o...

468,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambient Komercial !! - 360m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Rruga Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shiten dy Ambjente-Njesi me cmim Okazion, me siperfaqe 180 m2 seicili per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndod...