Tek Qytet Studenti, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge !! - 115m2

E pa mobiluar
159,000€

  • Rruga Pjetër Budi
  • 64

Përshkrimi i pronës

REFSK053790 - Ne hyrje te Qytet Studentit, ne rrugen Pjeter Budi, shitet ambient komercial buze rruges kryesore i cili ka funksionuar si Bar-Kafe. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati 3-katesh ndertim i vitit 1988 dhe eshte i organizuar ne dy ambientje open space, nje depo dhe nje tualet. Siperfaqja totale eshte 115 m2, nga te cilat 62.5 m2 jane me certifikate, kurse 52.5 m2 jane shtese dhe ne proces legalizimi. Lokali ne pjesen e perparme ka dhe nje hapesire (verande) rreth 20 m2 ne te cilen mund te vendosen 4-5 tavolina te tjera. Zona ne te cilen ndodhet lokali eshte nje zone me levizshmeri teper te larte dhe fasada e xhamit i jep mundesi per reklamim te biznesit. Ambienti eshte i pershtatshem dhe per nje shumllojshmeri biznesesh te tjera si: Mini Market, Butik, Farmaci, Klinike Dentare etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pjetër Budi
Viti i ndërtimit 1988
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

150,000€
Tek Fillimi I Ish Tregut Elektrik, Shitet Super Apartam... - 65m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Ish Tregu Elektrik, prane Njesise Bashkiake nr. 2 shitet apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka siperfaqe neto te hipo...

161,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+... - 131m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Visha

Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 131.61m² nga te cilat 107.01m² siperfaqe apartament...

1,600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investu... - 190m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investuar Totalisht! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe...