Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Vile Fantastike Me Pishine ! - 491m2

Pjesërisht e mobiluar

730,000€

699,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 593

Përshkrimi i pronës

REFSK052606 - Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni kaosit urban, ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster, natyra magjepsese dhe pamja panoramike e qytetit te Tiranes dhe liqenit artificial, ndjesia dhe emocionet qe te percjell ky kolazh elementesh jane unike. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vetratat e medha te xhamit te japin ndjesine e vazhdimesise se natyres ne interier dhe te bejne te ndihesh sikur je njekohesisht edhe brenda edhe jashte shtepise. Vila ka siperfaqe totale prej 491 m2 dhe eshte kater kate ndertim. Ne katin e pare ndoshet salloni i bollshem, ambjenti i gatimit me vete si dhe ambjenti i ngrenie nga i cili dilet dhe ne ballkon. Kuzhina eshte e arreduar me material druri cilesor, po ashtu edhe elektroshtepiaket jane te cilesise me te mire ne treg. Gjithashtu ne katin e pare ndodhet dhe nje tualet. Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe dy tualete. Dhoma matrimoniale ka garderob me vcete dhe tualet. Gjithashtu nga dhoma dilet ne verande, ku te afrohet nje pamje fantastike. Ne dy katet e poshtme ndodhen dy dhoma gjumi, nje tualet, ambjenti i palestres i kompletuar, jakuzzi dhe garderob. Gjithashtu ne katin e poshtem ndodhet dhe nje sallon ndenje nga i cili dilet ne oborrin e viles ku ndodhet dhe pishina. Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi prej druri, sistemi chiller, oxhaku funksional (ndodhet ne sallonin kryesor), etj....Vila disponon gjithashtu dhe dy poste parkimi. Disponon dhe dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 491m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

730,000€
Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Me Papafingo Ne Nje Z... - 673m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Selitë, Tirana

Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Ne Nje Zone Ne Zhvillim E Siper !!! Vila ka kater kate dhe nje papafingo me nje siperfaqje totale te nderteses 673m2....

Te Kodra E Diellit,Shitet Vile Kater Kateshe Me Lokaci... - 499m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Ne zonen e Kodres Se Diellit, prane Big Market, Shitet nje Vile 4 Kateshe. Vila shtrihet ne truall 330 m² me gjurme ndertimi 103 m², duke e bere sip...