Tek Kodra e Diellit, Buze Unazes se Madhe, Shitet Magazine! - 450m2

E pa mobiluar
447,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 213

Përshkrimi i pronës

REFSK05258 - Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Buze Unazes se Madhe, Shitet Magazine, ne katin 1 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe neto ne certifikate pronesie prej 450 m2 dhe eshte open space dhe te jep mundesine ta shrfytezosh per biznese te ndryshme, si Linje Prodhimi, por dhe si Magazine, etj. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 450m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 0
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme