Tek Kodra e Diellit, Buze Unazes se Madhe, Shitet Magazine! - 450m2

Unfurnished
447,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 213

Property Description

REFSK05258 - Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Buze Unazes se Madhe, Shitet Magazine, ne katin 1 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe neto ne certifikate pronesie prej 450 m2 dhe eshte open space dhe te jep mundesine ta shrfytezosh per biznese te ndryshme, si Linje Prodhimi, por dhe si Magazine, etj. Cmimi eshte per vetem 850Euro/m2. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Property Details

Total Area 450m2
Status
Active
Property Type Premium
Floor 0
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Shkelqim Fusha
Construction Year 2007
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Storehouse Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties