Prane Parlamentit, Shitet Qender SPA, Bashke Me Investimin E Biznesit !! - 485m2

E mobiluar
1,455,000€

  • Rruga George W. Bush
  • 112

Përshkrimi i pronës

REFRG164411 - Prane Parlamentit, shume prane Qendres se Tiranes, shitet super njesi biznesi e investuar dhe e shfrytezuar si Qender SPA(estetike, masazhe, sauna etj). Ambjenti eshte i strukturuar ne 2 kate, me siperfaqe totale 485 m/2, super e investuar dhe funksionale aktualisht. Investimi i sapo kryer brenda kap shifren e 350 mije eurove. Ambjenti ka qene gjithe kohes me qira 3500-4000 euro ne muaj. Strukturohet ne ambjente estetike, solari, fizioterapie, masazhi, sauna etj. Ne cmim perfshihet siperfaqja prej 485 m Neto dhe investimi i kryer, per tu shfrytezuar vete ose si investim per tu lene me qira. Disponon dokumentacion te rregullt ligjor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 485m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga George W. Bush
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme