Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 64m2

Pjesërisht e mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 120
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707110 - Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 64 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe tualeti. Prona eshte totalisht e investuar, dritare dopioxham me grile , shtrimi me parket, kondicioner. Apartamenti jepet me qira pjeserisht i mobiluar: vetem me kundrabufe. Zona ne ne cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

420€ / muaj
Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe ka orientim jug-per...

380€ / muaj

400€ / muaj

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira A... - 72m2
Sauk - Rruga Xhebrahimi

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh...

400€ / muaj
Ne Kombinat Buze Rruges Kryesore Jepet Apartament Per B... - 90m2
Kombinat - Rruga Llazi Miho

Ne Zonen e Kombinatit, prane Intesa San Paolo Bank buze rruges kryesore jepet me qera apartament per bisnes ne katin e dyte. Apartamenti ndodhet ne n...