Tek Liqeni i Thate, Me Pamje nga Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 1+1+Depo, Me Planimetri Perfekte !!! - 108m2

E pa mobiluar
204,000€

  • Liqeni Thatë
  • 37
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647231 - Tek Liqeni i Thate, Me Pamje nga Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 1+1+Depo, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi 6 katesh te pajisur me ashensor me siperfaqe totale 107.7m2 dhe neto 93m2 nga ku organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit dhome me vete dhe me dalje ne verande, dhomen matrimoniale me dalje ne verande, nje tualet dhe nje depo qe perdoret per lavanderi ose magazinim. Ndertimi ndodhet ne nje zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes, lehtesisht e aksesueshme nga Unaza e Tiranes. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Me nje cilesi ndertimi shume te mire sipas te gjitha standarteve europiane, me fasade te ventiluar + sistem kapot, siguri ne kompleks 24 ore. Aktualisht ndertimi ndodhet ne faza perfundimtare, shume shpejt dorezohet per banim. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Liqeni Thatë
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Pamje Verandë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Shum... - 96m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Sina, Shitet Super Apartament 2+1 me shume Hapesire dhe i Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej...

196,000€
Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine...

195,500€

199,000€

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me L... - 77m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. P...