Okazion i Rralle !!! Ne Unaze Shitet Ambient Biznesi !!! - 923m2

E pa mobiluar
620,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 81

Përshkrimi i pronës

REFFS197182 - Ne Unaze, shitet Ambient Biznesi me cmim okazion 670 euro/m2 ,i perbere nga nje kat dyqane, nje kat gjysem bodrum me fasade xhami nga nje ane dhe nje kat parkim. Organizimi i ambienteve eshte si me poshte; Kati 0 dyqane siperfaqe bruto 258.70 m2 siperfaqe neto 235.3 m3,kati gjysem bodrum me shkalle me vete ,me vetrata xhami nga nje ane perkatesisht me siperfaqe bruto 263.60 m2 siperfaqe neto 207.50 m2 dhe kati parkim me hyrje te dedikuar me siperfaqe bruto 401 m2 siperfaqe neto 350 m2.Ne total te gjithe siperfaqeve kemi siperfaqe brute 923.30 m2 ,siperfaqe neto 793.30 m2. Ambientet shiten sebashku me cmim okazion ose te vecuara sipas kateve sepse disponojne certfikata per secilin ambient por me cmim tjeter. Duke qene se eshte prane rruges kryesore mund te shfrytezohet si klinike, fasoneri, magazine dhe parkim nje kat me vete. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 923m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600,000€
Tek Ish Stacioni I Trenit, Prane Spak, Shitet Ambient B... - 208m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ish Stacioni i Trenit, prane SPAK shitet ambient biznesi Ne nje Objekt Ne Ndertim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ne fazen p...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

2,100€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 256m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Prane Martenitetit Jepet Me Qira Ambient Biznesi. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2004...