Okazion i Rralle !!! Ne Unaze Shitet Ambient Biznesi !!! - 923m2

Unfurnished
620,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 81

Property Description

REFFS197182 - Ne Unaze shitet Ambient Biznesi me cmim okazion 670 m2 ,i perbere nga nje kat dyqane,nje kat gjysem bodrum me fasade xhami nga nje ane dhe nje kat parkim.Organizimi i ambinteve eshte si me poshte; Kati 0 dyqane siperfaqe bruto 258.70 m2 siperfaqe neto 235.3 m3,kati gjysem bodrum me shkalle me vete ,me vetrata xhami nga nje ane perkatesisht me siperfaqe bruto 263.60 m2 siperfaqe neto 207.50 m2 dhe kati parkim me hyrje te dedikuar me siperfaqe bruto 401 m2 siperfaqe neto 350 m2.Ne total te gjithe siperfaqeve kemi siperfaqe brute 923.30 m2 ,siperfaqe neto 793.30 m2.Ambientet shiten sebashku me cmim okzion ose te vecuara sipas kateve sepse dispinojne certfikata per sicilin ambient por me cmim tjeter.Duke qene se eshte prane rruges kryesore mund te shfrytezohet si klinike,fasoneri,magazine dhe parkim nje kat me vete.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktini ne Agjendine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 923m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Reshit Petrela
Construction Year 2007
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

600,000€
Tek Ish Stacioni I Trenit, Prane Spak, Shitet Ambient B... - 208m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ish Stacioni i Trenit, prane SPAK shitet ambient biznesi Ne nje Objekt Ne Ndertim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ne fazen p...

300€ / month
Cmim i diskutueshem

500€ / month

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

2,100€ / month
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 256m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, prane martenitetit jepet me qira ambjent bisnesi. Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2002...