Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Ambient Biznesi !!! - 60m2

E pa mobiluar
155,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 116

Përshkrimi i pronës

REFFS194081 - Ne rrugen Mahmut Fortuzi,shitet ambient biznesi ne katin zero te pallati 9 katesh ndertim i vitit 2004. Ambienti eshte ne gjendje pune prej vitesh, ka nje vendodhje afer qendres dhe akses dalje si ne Rrugen e Barrikadave ashtu dhe ne Rrugen Siri Kodra. Ambienti eshte openspase, nje pjese fasade xhami dhe 1 tualet. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim nga Veriu. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Mahmut Fortuzi
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

120,000€

150,000€

Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i kodres se diellit dhe momentalisht es...

1,000€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe akse...

150,000€
Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazi... - 96m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Qytetit, Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazion!!! Postet e parkimit ndodhen ne katin -5. Gjithashtu, Postet shiten ed...