Tek Materniteti i Ri, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem Per Klinike Mjekesore - 135m2

E pa mobiluar
340,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 220

Përshkrimi i pronës

REFEK381458 - Prane Maternitetit Te Ri, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe eshte i pershtatshem per klinike mjekesore. Fasada e jashtme prej xhami dhe vendndodhja ne rrugen kryesore e bene ambientin lehtesisht te aksesueshem dhe mund te shfrytezohet si per biznes privat edhe per t'u lene me qira. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300€ / muaj
Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 33m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje palla...

697,500€
Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore Ne Katin 0, Shite... - 155m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen pe...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 89m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati...