Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Me Super Lokacion !!! - 336m2

E pa mobiluar

550,000€

530,000€

  • Rruga Aleksandri i Madh
  • 121

Përshkrimi i pronës

REFED676575 - Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Me Super Lokacion!!! Ambienti ka siperfaqe 336m² nga te cilat 256m² eshte njesi biznesi dhe 80m² jane garazhet te cilat mund te perdoren per parkim ose furnizime te ndryshme. Ambienti eshte strukturuar ne tre dhoma dhe tre tualete. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11-katesh te mireadministruar dhe ka hyrje te dedikuar. Prona ka nje lokacion perfekt, orientim lindje-Perendim dhe rrethohet me biznese te ndryshme dhe me fluks levizjesh. Duke qene se prona eshte e pajisur me fasade xhami ofron mundesi shume te mire reklamimi te biznesit. Ambjenti ka shkallet me hyrje te vecuar si dhe fasade xhami me pamje nga rruga, ka hyrje nga te dyia anet e pallatit. Ambienti mund te shfrytezohet per aktivitete te tjera te ndryshme si: zyre avokatie, kontabiliteti apo noterie, market, pasi ndarjet jane te realizuara me gips dhe ka mundesi per tu pershtatur ne openspace. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone kontaktoni RealDeal Properties ne +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 336m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Aleksandri i Madh
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Pamje Fasade Xhami Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Idea... - 44m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ndërtim i vitit...

2,300€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Super Lokacion... - 336m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Super Lokacion!!! Ambienti ka siperfaqe 336m² nga te cilat 256m² eshte njesi biznesi dhe 80m² jane garazhet t...