Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 32m2

E mobiluar
96,000€

  • Rruga Xhemal Tafaj
  • 219

Përshkrimi i pronës

REFED676574 - Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 32m². Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe tualeti. Prona ka nje lokacion perfekt dhe teper te frekuentuar. Ambienti orientohet nga veriu dhe ne pjesen e jashtme ka fasade xhami, qe ben te mundur reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi si: Laborator Analizash, Zyra te ndryshme, Farmaci, etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 32m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga Xhemal Tafaj
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor I mobiluar Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

3,000€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 422m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe...

8,580€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine... - 715m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine 5 Kateshe Buze Unazes!!! Godina organizohet ne 5 kate ku katet nga 1 deri ne katin e 4 jane 141...

2,025€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 135m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Ideal Per Bar-Kafe!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe k...