Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 32m2

Furnished
96,000€

  • Rruga Xhemal Tafaj
  • 219

Property Description

REFED676574 - Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 32m². Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe tualeti. Prona ka nje lokacion perfekt dhe teper te frekuentuar. Ambienti orientohet nga veriu dhe ne pjesen e jashtme ka fasade xhami, qe ben te mundur reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi si: Laborator Analizash, Zyra te ndryshme, Farmaci, etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 32m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga Xhemal Tafaj
Construction Year 2007
Total Building Floors 8

Features

Elevator Furnished North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

3,000€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 422m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe...

8,580€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine... - 715m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Kryqezimit Farmacise 10 Jepet Me Qera Godine 5 Katshe Buze Unazes!!! Godina organizohet ne 5 kate ku katet nga 1 deri ne katin e 4 jane 141 m2 d...

2,025€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 135m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Ideal Per Bar-Kafe!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe k...