Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! - 172m2

Pjesërisht e mobiluar
320,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 356
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676393 - Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 172.2 m2 nga te cilat 117.8 siperfaqe e apartamentit, siperfaqe verande 29.4 m2, dhe siperfaqe e perbashket 25 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale, dhome gjumi, 2 tualete, veranda e aksesueshme nga salloni ndenjes dhe dhoma matrimoniale. Apartamenti ka nje orientim drejt jugut, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje pamje fantastike te zones. Ne pallatin ne te cillin ndodhet apartamenti jane realizuar punime shume cilesore: termoizolim, izolimi akustik, dritare dopioxham. Vendndodhja ne nje zone te qete e ben te pershtatshem per te realizuar nje jetese komode dhe larg zhurmave te qytetit. Apartamenti disponon dokumentacion hipotekor per siperfaqen 117.8. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 172m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Hamdi Sina
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 7

Tipare

Verandë Ashensor Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

E RE
320,000€
Ne Vlore, Tek Uji I Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 106m2
Vlore - Rruga Dhimitër Konomi

Ne Vlore, Tek Uji i Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje godine me ashensor dhe ka nje si...

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...