Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! - 172m2

Partialy Furnished
320,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 356
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676393 - Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 143 m2 dhe siperfaqe neto 117.3 m2 nga te cilat verande. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale, dhome gjumi, 2 tualete, veranda e aksesueshme nga salloni ndenjes dhe dhoma matrimoniale. Apartamenti ka nje orientim drejt jugut, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje pamje fantastike te zones. Ne pallatin ne te cillin ndodhet apartamenti jane realizuar punime shume cilesore: termoizolim, izolimi akustik, dritare dopioxham. Vendndodhja ne nje zone te qete e ben te pershtatshem per te realizuar nje jetese komode dhe larg zhurmave te qytetit. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 172m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Hamdi Sina
Construction Year 2017
Total Building Floors 7

Features

Veranda Elevator Toilet with Window Partially Furnished South Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
800€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

E RE
320,000€
Ne Vlore, Tek Uji I Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 106m2
Vlore - Rruga Dhimitër Konomi

Ne Vlore, Tek Uji i Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje godine me ashensor dhe ka nje si...

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe e ash...