Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Super Lokacion!! - 70m2

Pjesërisht e mobiluar
390€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 585
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676143 - Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Super Lokacion!! Apartamenti me siperfaqe totale 70 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese 7-kateshe pa ashensor e miradministruar. Organizohet nga korridori qe ben shpendarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar si ne foto. Orientimin e ka Jug-Lindje dhe Perendim. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe ofron te gjitha facilitetet . Apartamenti eshte i lire nga data nje Korrik. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Qender
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

490€ / muaj
Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1... - 62m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim. Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet...

350€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Ha... - 64m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, me ashensor. Pr...

420€ / muaj
Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe ka orientim jug-per...