Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte! - 79m2

E pa mobiluar
190,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 54
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167261 - Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertimi te ri ne faze fasade me siperfaqe totale 78.71 m2. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe ballkon, dhomen matrimoniale me dalje ne ballkonin tjeter dhe tualeti i dites. Orientimi nga Jug-Perendimi dhe pamja e hapur ben qe apartamenti te ket diell dhe drite gjate gjithe dites. Objekti karakterizohet nga nje cilesi teper e larte ndertimi me hapesira rekreative dhe lokacion perfekt si per banim dhe investim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti shume prane Qendres ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komdode. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 79m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 14

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

180,000€

185,000€

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1... - 60m2
Dhermi - Rruga Perivolo

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, fare prane bregu...

180,000€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 82m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 banim te nje kompleksi te ri ne faze...

196,000€
Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine...