Prane TEG, Rezidenca Vila Lule , Jepet me Qira Super Vile ! - 606m2

E pa mobiluar
2,700€ / muaj

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 175

Përshkrimi i pronës

REFED675812 - Prane TEG, Rezidenca Vila Lule ne rrugen "Xhaferr Shaba", jepet me Qira super vile tre kateshe e pa mobiluar , me oborr me siperfaqe totale trualli 606m2 dhe siperfaqe ndertimi 235 m2. Vila eshte e strukturuar ne kete menyre: Kati zero eshte me siperfaqe 78.16 m2, me ndricim natyral nga te katerta anet, organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kuzhinen nje tualet dhe lavanderia . Kati i pare me siperfaqe 78.22m2 oganizohet nga korridori shperndares , 3 dhoma gjumi me ballkon dhe secila me tualetin perkates. Kati i dyte eshte po me funksion banimi me siperfaqe 78.52 m2 ku perfshihet nje holl i madh me dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi super e madhe me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon. Ambientet jane te shtruara me parket shume cilesor, dritaret jane plastike me xham termik , instalimet elektrike, telefonike, citofoni, tokezime dhe cdo pajisje dhe instalim bashkohor. Siperfaqja e obborrit privat 265m2 , disponon dy poste parkimi. Rezidenca eshte gati per banim duke filluar nga 01.09.2023. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 606m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhaferr Shaba
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,700€ / muaj
Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacio... - 700m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacion Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe neto 200 m2 dhe siperfaqe kopeshti 500 m2, strukturohet ne d...

4,500€ / muaj
Tek Rolling Hills Residence, Jepet Me Qira Vile Me Loka... - 980m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Tek Rolling HIlls Residence, Jepet Me Qira Vile Me Lokacion Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe 330 m2 dhe siperfaqe kopshti 650 m2. Strukturohet ne 3 ka...

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...