Prane TEG, Rezidenca Vila Lule , Jepet me Qira Super Vile ! - 606m2

Unfurnished
2,700€ / month

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 175

Property Description

REFED675812 - Prane TEG, Rezidenca Vila Lule ne rrugen Xhaferr Shaba, jepet me Qira super vile tre kateshe e pa mobiluar , me oborr me siperfaqe totale trualli 606m2 dhe siperfaqe ndertimi 235 m2. Vila eshte e strukturuar ne kete menyre: Kati zero eshte me siperfaqe 78.16 m2, me ndricim natyral nga te katerta anet, organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kuzhinen nje tualet dhe lavanderia . Kati i pare me siperfaqe 78.22m2 oganizohet nga koridori shperndares , 3 dhoma gjumi me ballkon dhe secila me tualetin perkates. Kati i dyte eshte po me funksion banimi me siperfaqe 78.52 m2 ku perfshihet nje holl i madhe me dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi super e madhe me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon . Ambjentet jane te shtruara me parket shume cilesor, dritaret jane plastike me xhame termik , instalimet elektrike, telefonike, citofoni, tokezime dhe cdo pajisje dhe instalim bashkohor. Siperfaqja e obborrit privat 265m2 , disponon dy poste parkimi. Rezidenca eshte gati per banim duke filluar nga 01.09.2023. Vila jepet me qira edhe e mobiluar me nje cmim 3800 € Bruto me koston e administrimit te perfshir. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 606m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xhaferr Shaba
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,700€ / month
Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacio... - 700m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacion Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe neto 200 m2 dhe siperfaqe kopeshti 500 m2, strukturohet ne d...

4,500€ / month
Tek Rolling Hills Residence, Jepet Me Qira Vile Me Loka... - 980m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Tek Rolling HIlls Residence, Jepet Me Qira Vile Me Lokacion Pefekt!!! Vila ka nje siperfaqe 330 m2 dhe siperfaqe kopshti 650 m2. Strukturohet ne 3 k...

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...