Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Mundesi Shume E Mire Investimi!! - 102m2

E mobiluar

1,000€ / muaj

950€ / muaj

  • Rruga Nikolla Jorga
  • 71

Përshkrimi i pronës

REFED675623 - Te Ish Ekspozita, Rruga 'Nikolla Jorga' jepet me qira Ambient Komercial, aktualisht qender estetike. Ambienti ka siperfaqe 102m2 nga te cilat 90m2 neto dhe eshte e strukturuar me nje sallon te madh dhe 4 dhoma ,1 tualet dhe nje ambient dushi i vecuar. Ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati 10-katesh te mireadministruar dhe ka hyrje te dedikuar. Prona ka nje lokacion perfekt, orientim jug-lindje dhe rrethohet me biznese te ndryshme dhe me fluks levizjesh. Duke qene se prona eshte e pajisur me fasade xhami ofron mundesi shume te mire reklamimi te biznesit. Ambienti jepet me qira totalisht i arreduar si qender estetike por mund te shfrytezohet edhe per aktivitete te tjera te ndryshme si: zyre avokatie,kontabiliteti apo noterie pasi ndarjet jane te realizuara me gips dhe ka mundesi per tu pershtatur ne openspace . Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone kontaktoni RealDeal Properties ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 2
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Nikolla Jorga
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

920,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Zonen E Ish Ekspozites, Shitet Ambient Biznesi Bashk... - 270m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek zona e Ish Ekspozites, shitet Ambjent Biznesi 270m² ne katin 0. Ambjenti eshte i investuar nga shitesi per biznes kateringu dhe aktualisht eshte n...

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...

900€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...