Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi Open Space !! - 104m2

E pa mobiluar

115,000€

109,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 125

Përshkrimi i pronës

REFAK603403 - Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dyqani organizohet nga nje hapsire open space dhe mund te pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti ka funsksionuar per shume vite si klinike dentare dhe eshte ndare momentalisht me mure gipsi, por mund te konvertohet ne hapesire open space ne cdo moment. Dyqani ne krahun e lindjes eshte totalisht me vetrate xhami cka eshte nje mundesi e mire brandimi per biznesin i cili do funksjonoje. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen e pare te dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...

105,000€

110,000€

Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per... - 186m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk,Afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradminist...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...