Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile Me Hyrje Te Dedikuar !! - 177m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Vilat Gjermane
  • 152

Përshkrimi i pronës

REFAK083494 - Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pritje qe te con ne pjesen tjeter te banimit ku ka nje hapesire te bollshme ndenje, ambient i madh gatimi dhe ngrenie i vecuar, tre dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka garderobe me vete dhe tualet te dedikuar, gjithashtu ka edhe nje tualet te madh te perbashket. Vila rrethohet me gjelberim dhe ka nje pishine ne ambjentet e jashtme. Ka garazhd te brendshem dhe te jashtem. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar per keto tipologji pronash pasi eshte e qete me ajer te paster dhe aksesohet lehtesisht. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat per shkak te afersise me Qendren, duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni The Right Deal+355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 177m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Vilat Gjermane
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Lejohen Kafshet Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe, me mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate, oborr dhe vend parkimi i jashte...

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine, mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodr...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me a...