Ne Golem, Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Detit! - 63m2

E mobiluar
65,000€

  • Rruga Fan Noli
  • 186
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ697274 - Ne Golem Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Detit! Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi 5 katesh pa ashensore. Apartamenti eshte i konvertuar ne 2+1 , dhe organizohet nga dy dhoma gjumi nje sallon, kuzhina dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte 63m2 neto. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelqyer banimi ose investimi pasi zona ku ndodhet ka akses te afert me detin dhe me rruget kryesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 0
Zona Golem
Rruga Rruga Fan Noli
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

75,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 89m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 88.51 m2 dhe esh...

73,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Ferit Xhajko

Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 53 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekz...