Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme Biznesi!! - 65m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 88

Përshkrimi i pronës

REFAA636099 - Te Kodra E Diellit, jepet me qira dyqan i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi!! Ambienti me siperfaqe totale 65 m2, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe aktualisht eshte i organizuar ne tre ambiente te ndryshme dhe nje tualet pasi eshte eshte perdorur si zyre. Orientimi eshte drejt Perendimit. Pallati ne te cilin ndodhet ambienti eshte buze unaze e cila eshte nje mundesi shume e mire per aktivitete ndryshme biznesi, si zyra , ambiente estetike, klinika te ndryshme etj, gjithashtu ambienti mund te kthehet lehtesisht si apartament per banim pasi ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar per banim. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

300€ / muaj

400€ / muaj

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...