Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme Biznesi!! - 65m2

Unfurnished
450€ / month

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 88

Property Description

REFAA636099 - Te Kodra E Diellit, jepet me qira dyqan i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe aktualisht eshte i organizuar ne tre ambiente te ndryshme dhe nje tualet pasi eshte eshte perdorur si zyre. Pallati ne te cilin ndodhet ambienti eshte buze unaze e cila eshte nje mundesi shume e mire per aktivitete ndryshme biznesi, si zyra , ambiente estetike, klinika te ndryshme etj, gjithashtu ambienti mund te kthehet lehtesisht si apartament per banim pasi ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar per banim. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Shkelqim Fusha
Construction Year 2008
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Elevator Balcony West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
550€ / month
Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

560,000€
Te Komuna E Parisit, Prane Rrethrrotullimit, Shitet Amb... - 63m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Komuna E Parisit, Prane Rreth Rrotullimit, Shitet Ambient Bisnesi, Aktualisht I Dhen Me Qira !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 62.8m2 n...

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...