Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2

E pa mobiluar
70,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 229

Përshkrimi i pronës

REFAA635773 - Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani me siperfaqe totale 42 m2, ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rruga kryesore, e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni dhe organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Ambjenti aktualisht funksionon si klinike dentare prej disa vitesh por qe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si qender estetike, farmaci klinika te ndryshme etj. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qira 25000 leke neto prej disa vitesh. Ka orientim drejt Jugut. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 42m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

69,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi N... - 69m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi Ne 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe org...

70,000€
Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xham... - 40m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne katin e 1, te njeres prej...

76,000€
Tek Ish Parku I Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal... - 33m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33...