Te Komuna E Parisit, Shitet Bar-Kafe Perfekte Per Investim !! - 65m2

E mobiluar
180,000€

  • Rruga Bilal Golemi
  • 114

Përshkrimi i pronës

REFAA634313 - Te Komuna e Parisit, rruga Bilal Golemi, prane shkolles Fenis, shitet ambient biznesi bar-kafe totalisht i mobiluar dhe investuar, aktualisht i dhene me qera ne vleren 600 Euro/neto. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10 katesh. Ambienti eshte nje mundesi mjaft e mire investimi pasi zona ne fjale eshte nje nder zonat me te populluara dhe me te kerkuara te qytetit te tiranes gjithashtu dyqani ka nje klientele te ngritur prej vitesh. Lokali shitet totalisht i mobiluar sic eshte dhe eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 10
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Bilal Golemi
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 0

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Hapesire Parkimi Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

180,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi B... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i p...