Te Komuna E Parisit, Shitet Bar-Kafe Perfekte Per Investim !! - 65m2

Furnished
180,000€

  • Rruga Bilal Golemi
  • 114

Property Description

REFAA634313 - Te Komuna e Parisit, rruga Bilal Golemi, prane shkolles Fenis, shitet ambient biznesi bar-kafe totalisht i mobiluar dhe investuar, aktualisht i dhene me qera ne vleren 600 Euro/neto. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10 katesh. Ambienti eshte nje mundesi mjaft e mire investimi pasi zona ne fjale eshte nje nder zonat me te populluara dhe me te kerkuara te qytetit te tiranes gjithashtu dyqani ka nje klientele te ngritur prej vitesh. Lokali shitet totalisht i mobiluar sic eshte dhe eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 10
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Bilal Golemi
Construction Year 2001
Total Building Floors 0

Features

Mortgage Veranda Invested Recently Parking Opportunity East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

180,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi B... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i p...