Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Investuar Si Fast Food!! - 97m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 121

Përshkrimi i pronës

REFAA634301 - Te Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Investuar Fast food, Me Te Gjitha Paisjet funksionale. Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i Kodres se Diellit dhe eshte perdorur nga pronari si biznes fast-food. Ambienti eshte i organizuar nga dy hapesira, pjesa e kuzhines, pjesa e tavolinave si dhe dy tualete. Dyqani eshte nje mundesi ideale per te zhvilluar aktivitetin tuaj pasi ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar. Ambienti jepet me qira i mobiluar sic eshte ne vleren 400 euro/muaj Neto. . Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Hapesire Parkimi Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

300€ / muaj
Ne Kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Persh... - 33m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...