E RE
143,900€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 115m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
129,000€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

124,000€
Cmim i diskutueshem

127,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira... - 128m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Rruga 3 Deshmoret, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 127.4 m2 dhe siperfaqe ne...

E RE
102,000€
Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Inv... - 61m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashe...

100,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregull... - 92m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8-katesh te mire...

E RE
125,000€
Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmi... - 83m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfa...

129,000€
Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Su... - 108m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ka siperfaqe...

99,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shensor...

138,000€
Ne Fresk, Shitet Super Papafingo Totalisht I Mobiluar!!... - 169m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet papafingo me pamje te lire. Apartamenti ne strukture ka qene 2+1 me verande por eshte pershatur ne 1+1 me si...

128,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1, Me Kubatu... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit , prane Kompleksit Kika 2 shitet apartament 1+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 80 m2 dhe siperfaqe neto...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 110m2
Astir - Rruga Kasem Qafezezi

Tek Bulevardi Migjeni, Shitet Apartament 2+1+2 i Bollshem Dhe Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8-katesh te mir...

E RE
125,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 100m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fundit...

E RE
125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 118m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dhe o...

E RE
131,000€
Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 105m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri, Ne Faze Karabina!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim ne nje godine banimi 10 ka...

E RE
123,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...

E RE
137,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 85m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Tek Mozaiku i Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Brenda Unazes Se Vogel!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pese katesh. Aparta...

101,000€

113,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Rruges Idriz Aldhima, Shitet Apartament 2+1+2 + ballkone ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze fillestare me afat p...

130,000€

149,100€

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 1+1 Ne Nde... - 76m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri Te vitit 2022 ne faze suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 71.37 m/2,siperfaqe ne...

147,000€

150,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 2+1+2+Depo Me Plan... - 110m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Tek Kompleksi ASL-2, ne Xhamllik shitet apartament 2+1+2 tualete + depo ne ndertim te ri me planimetri te rregullt . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-...

134,200€
Okazion! Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1+2 M... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Prane Unazes se re, tek Oasis Residence shitet super apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje kompleksi te ri shume cilesor, i...

118,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Super Dupleks 3+1 Me Hapesira Te... - 142m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Shitet Dupleks 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 102m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, tek pallatet Cabej, shitet apartament 2+1, me siperfaqe neto 91 m2 dhe sip bruto 102 m2, ne katin e 1 banim te nje ndertimi 8 katesh i...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Pl... - 104m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Abedin Rexha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te Ri, mundesi e mire banimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te njeres nga ku...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Apartament 1+1 Me Ha... - 72m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Margarita Tutulani

Prane Rruges Se Kosovareve Shitet Apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi gatimin e...

140,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Inves... - 99m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 99 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2, ndodhet ne katin e kater...

128,000€
Cmim i diskutueshem
Mbrapa Ish Ekspozites, Shitet Apartament 2+1 Me Planime... - 72m2
Ish Ekspozita - Rruga Vangjush Furxhi

Tek Ish Ekspozita, mbrapa Grepit te Arte, shitet Apartament 2+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistues pese...

126,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! - 42m2
Selvia - Rruga Dishnica

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje s...

130,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, ne rruge kryesore, shitet apartament 2+1+2 tualete ne "Rezidencen Porcelan 1", aktualisht ne faze tulle. Apartamenti ndodhet ne kompl...

116,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Buzë Rruge!!! - 85m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia , Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje...

140,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 125m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Neto 124.57 m2 ndodhet...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private Bashke Me Truallin!!... - 216m2
Ali Demi - Rruga Dhimitër Kamarda

Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private 3+1 Me Siperfaqe Ndertimi 75m2 Dhe Siperfaqe Totale Bashke Me Truallin 216m2 !!! Shtepia private ndodhet ne...

112,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Verande Dhe Planimet... - 164m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit Shitet Apartament Tipologji 1+1 (verande) me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe brut...

135,000€
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 84m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte i ndare ne dy njesi te ndryshme dhe aktualisht jane lene me qira. Ambjentet jane me fa...

117,500€
Prane Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 95m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, ne rruge kryesore, shitet apartament 2+1, ne "Rezidencen Porcelan 1", aktualisht ne faze tulle. Apartamenti ndodhet ne kompleks banim...

106,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 114m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament Tipologji 2+1 me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 113.6 m...

112,000€
Ne Sarande, Rezidenca "Marina City Park", Shitet Aparta... - 75m2
Saranda - Rruga Mitat Hoxha

Ne Sarande tek "Marina City Park" shitet apartament 1+1 ne ndetim te ri.Marina City Park eshte projekti me i ri në Sarande, gjithashtu eshte nje inves...