Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per Investim!!! - 91m2

Unfurnished
182,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 112

Property Description

REFUR576657 - Ne Laprake, prane Klinikes Globe shitet ambient komercial duplex ideal per investim. Ambienti me siperfaqe neto 91 m2 ndodhet ne katin zero dhe katin e pare te nje pallati buze rruges Dritan Hoxha. Ambienti eshte Open-Space me fasade xhami cka ju jep mundesine per brandimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si : Klinike Mjeksore, Klinike Dentare, Laborator, si dhe per zyra te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 91m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2005
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Balcony Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Me Verand. Apartamenti Ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje siperf...

180,000€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 82m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 banim te nje kompleksi te ri ne faze...

900€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Bisnes. Ambienti ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambien...