Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial Me Çmim Okazion!!! - 125m2

Unfurnished
230,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 89

Property Description

REFSK056712 - Tek Pallati me Shigjeta, Prane Bulevardit Bajram Curri, Shitet Ambient Komercial Me Çmim Okazion!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Organizohet nga dy ambiente openspace si dhe nje tualet. Ambienti ka siperfaqe neto prej 125m². Perpara ambjentit ka dhe nje hapesire ne shfrytezim qe sherben si verande. Fakti qe ambienti eshte me fasade xhami dhe shume afer me Bulevardin krijon mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj, i cili mund te perdoret per aktivitete tregtare te ndryshme si per lokal, restorant, farmaci, klinika te ndryshme, laboratore te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Cmimi eshte okazion, pasi shitet pothuajse me cmim apartamenti. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2005
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Veranda Elevator Storehouse Not furnished West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
217,000€
Prane Rrethrrotullimit Te Selites, Shitet Njesi Biznesi... - 85m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Rexhep Pinari

Prane Rrethrrotullimit te Selites, Shitet Njesi Biznesi E Pershtatshme Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Njesi ndodhet ne katin 0 te nje pallati...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Open Space! - 98m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe...