Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! - 120m2

Furnished
180,000€

  • Rruga Gjergj Legisi
  • 387
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK056548 - Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe Neto 120 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar me hapesire te bollshme, 3 dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon, dy tualete dhe nje depo. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka ju mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode si: Shkolla, Kopshte, Cerdhe, Supermarkete, Farmaci, Linjat Kryesore Urbane dhe parkim per banoret e zones. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 120m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 8
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Gjergj Legisi
Construction Year 2003
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Storehouse Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

174,200€
Tek Univers City, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Klering... - 208m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaq...

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Me Verand. Apartamenti Ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje siperf...

180,000€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 82m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 banim te nje kompleksi te ri ne faze...